خانه »» آخرین اخبار »» مقالات طراحی وب و ووردپرس »» تعیین حداقل تعداد کلمات مطالب برای نویسندگان

تعیین حداقل تعداد کلمات مطالب برای نویسندگان

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از اصول مهم در تولید محتوای سایت این است که حداقل تعداد کلمات موجود در نوشته وردپرس کمتر از ۳۰۰ کلمه نباشد که همانطور که میدانید در افزونه سئو وردپرس نیز این میزان در بخش چک لیست الزامات برای تغییر نوشته و وضعیت آن ذکر شده است. بنابراین وقتی سایتی داشته باشید که در آن چندین نویسنده مشغول فعالیت باشند اینکه مدام مطالب آنها را چک کنید که از نظر تعداد کلمات در حد مطلوبی باشند کار زمان بری است.

لذا در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی قطعه کدی بپردازم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا حداقل کلماتی که میبایست نویسندگان در نوشته خود به کار ببرند را تعیین کنید تا در صورت کمتر بودن از میزان تعیین شده نوشته منتشر نشود.

تعیین حداقل تعداد کلمات مطالب برای نویسندگان

تعیین حداقل تعداد کلمات مطالب برای نویسندگان

تعیین حداقل تعداد کلمات مطالب برای نویسندگان

برای شروع کار ابتدا وارد ویرایشگر قالب خود شده و فایل فانکشن (functions.php) قالب خود را باز کرده و کدهای زیر را در مکان مناسبی از آن قرار دهید.

function minimum_words ($content){
global $post;
$num = 300; //you can change a series to any series of words
$content = $post-post_content;
if (str_word_count($content)   $num)
wp_die( __('تا زمانی که تعداد کلمات موجود در نوشته شما بیشتر از ' . $num . ‘ نباشد، آن را منتشر نخواهیم کرد؛ بنابراین نوشته خود را بازبینی کنید.’) );
}
add_action('publish_post', 'minimum_words');

همانطور که در این کد مشاهده می‌کنید تعداد کلماتی که برای حداقل تعیین شده اند بر روی ۳۰۰ کلمه می‌باشد. بنابراین اگر نویسنده ای مطلبی را در سایت شما درج کند که تعداد کلمات موجود در نوشته کمتر از ۳۰۰ کلمه باشد خطای مورد نظر برای وی نمایش داده شده و تا زمانی که نوشتهادامه مطلب

برای دانلود اینجا کلیک کنید

جوابی بنویسید