خانه »» کاربردی »» دانلود رایگان »» تمامی موضوعاتی که درباره اموجی ها باید بدانید

تمامی موضوعاتی که درباره اموجی ها باید بدانید

<!–


–>

تمامی موضوعاتی که درباره اموجی ها باید بدانید

 

 

تمامی موضوعاتی که درباره اموجی ها باید بدانید

 

 

اگر در شبکه های مجازی عضو هستید، در طی چند ماه اخیر ظاهر شدن فراوان اموجی ها را دیده اید، اگر آیفون دارید که حتما با دوستانتان در حال استفاده کردن از آنها هستید. اموجی ها شکلک های گرافیکی کوچکی هستند که برای بیان احساسات، نظرات و حتی برای اضافه کردن کمی رنگ به متن یا نوشته شما استفاده میشوند، این شکلکها بسیار شبیه صورتکهایی هستند که با آنها miley یا emoticon میگوییم. از آنجا که ما نمیخواهیم شبیه بچه ها یا هرچیز دیگری به نظر برسیم، در این مقاله شما را راهنمایی میکنیم تا اموجیها را بشناسید و چگونه میتوانید از آنها استفاده کنید و چه زمانی باید در استفاده از آنها کمی مواظب باشید، پس در ادامه همراه ما باشید.

 

اموجی ها از کجا آمدند:

اموجی در اصل از ژاپن آمده است، در اواخر دهد ۹۰ گروهی که روی پلتفرم اینترنتی موبایل برای اپراتور تلفن همراه NTT Docomo کار میکردند، تصمیم گرفتند تا با ساخت شکلک های جالب به کاربران در ارتباط موثرتر و سرعتر کمک کنند و با این کار مشتریان بیشتری را به شبکه خود جذب کنند. اولین مجموعه شامل ۱۷۶ اموجی بود و توسط Shigetaka Kurita ایجاد شد که برای درست کردن این مجموعه از نشریات کارتونی مانگا و حرف تصویری کانجی الهام گرفت.

 

 

هشت اموجی که بیشترین استفاده را داشته اند:

اموجیهای زیادی وجود دارند که میتوانیم در اینجا معرفی کنیم، تقریبا در آخر این ماه ۲۵۰ اموجی اضافه میشوند که با آنها جمع اموجیها به بالای ۹۰۰ میرسد. اما در اینجا روی بعضی از آنها که بیشتر استفاده میکنیم. در کل شما هر چند وقت یکبار از صورتک مرد سیاهادامه مطلب

برای دانلود اینجا کلیک کنید

جوابی بنویسید