خانه »» موبایل »» آندروید »» آموزشی »» زوم‌اپ: Polaris Office؛ اپلیکیشنی قدرتمند برای ایجاد و ویرایش فایل‌های آفیس در گجت‌های هوشمند

زوم‌اپ: Polaris Office؛ اپلیکیشنی قدرتمند برای ایجاد و ویرایش فایل‌های آفیس در گجت‌های هوشمند

مجموعه‌ی آفیس مایکروسافت، مدت‌ها است که یکه تاز میدان در بازار ابزارهای تولید و ویرایش محتوا بوده است. بسیاری از کسب و کارها و سازمان‌های مختلف، از مجموعه نرم‌افزارهای آفیس این کمپانی برای پیشبرد کارهای خود استفاده می‌کنند. اما تأخیر مایکروسافت در ارائه‌ی نرم‌افزارهای آفیس خود برای گوشی‌های هوشمند و تبلت، فرصت بزرگی را برای دیگر کمپانی‌ها به وجود آورد تا بتوانند حداکثر استفاده را از نبود غول نرم‌افزاری جهان در این بازار پر سود ببرند.

com.infraware.office.link0

Polaris Office نام نرم‌افزاری قدرتمند است که به منظور ایجاد و ویرایش فایل‌های آفیس مایکروسافت مورد استفاده قرار می‌گیرد. شاید بتوان وجه تمایز این نرم‌افزار با سایر نرم‌افزارهای موجود برای کار با فایل‌های آفیس در گجت‌ها را حداکثر تعامل پلاریس با سری نرم‌افزارهای آفیس مایکروسافت دانست.

با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید انواع و اقسام فایل‌های ورد، پاور پوینت، اکسل و PDF را ایجاد و ویرایش نمایید. حتی می‌توانید فایل‌هایی را که قبلاً در کامپیوتر ایجاد کرده‌اید را توسط Polaris Office به بهترین شکل ممکن ویرایش کنید.

com.infraware.office.link1 1

فرمت‌های پشتیبانی شده در این اپلیکیشن عبارت‌اند از: DOC، DOCX، XLS، XLSX، PPT، PPTX، TXT و تولید فایل‌های PDF.

جدای از اینکه تمامی فایل‌های ایجاد و ویرایش شده در اپلیکیشن، به صورت کامل در اختیار شما هستند، می‌توانید تمامی فایل‌های مرتبط که بر روی حافظه‌ی دستگاه قرار دارند را نیز سریعاً پیدا کنید. این کار باعث می‌شود تمامی اسناد و مدارک شما در یک لیست ساده یافت شوند.

از نظر طراحی و گرافیک، می‌توان Polaris Office را یکی از بهترین اپلیکیشن‌های موبایل دانست. منوهای بزرگ، این امکان را برای کاربر فراهم می‌کنند تا بتواند کارهای خود را به سرعت و بدون اختلال در عملکرد انجام دهد. این موضوع خود را زمانی نمایان می‌سازد که بخواهید از این اپلیکیشن در گوشی‌های کوچک استفاده کنید. تقریباً می‌توان گفت که تمامی موارد موجود در منوهای این اپلیکیشنادامه مطلب

برای دانلود اینجا کلیک کنید

جوابی بنویسید