بدن سالم

انسان برای سالم زیستن نیاز دارد تا شادابی و طراوت جسم خود را حفظ کند. ورزش کردن موثرترین راه برای رسیدن به این هدف است و به همین دلیل از سوی پزشکان و دانشمندان بسیار تاکید میگردد. البته نکته مهمی که در اینجا باید به آن اشاره کنیم، نحوه صحیح انجام حرکات ورزشی و پیگیری تمرین های مربوطه میباشد که در این خصوص مراجع آموزشی بسیاری نیز یافت میشوند.

اپلیکیشنی که در ادامه معرفی خواهیم کرد، “بدن سالم” نام دارد و در این زمینه برای افراد علاقه مند مفید است. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید.

رابط کاربری:

محیط این برنامه در بعضی از بخش ها، طراحی بهتری نسبت به سایر قسمت ها دارد و باید گفت دقت نظر بیشتر در یکپارچه سازی قالب گرافیکی آن میتوانست جذابیت بیشتری به ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی ببخشد. رنگ بندی هماهنگ، فونت مناسب و چیدمان مرتب فهرست ها از جمله نقاط قوتی هستند که میتوانیم برای “بدن سالم” نام ببریم و عدم استفاده بیشتر از رنگ های زنده و همچنین بخش بندی هوشمندانه تر صفحه جزو نکات منفی آن به شمار می آیند.

از لحاظ جابجایی بین بخش های مختلف و سرعت لازم برای این کار، مشکل خاصی در “بدن سالم” دیده نمیشود و علاوه بر این، کاربران در هنگام استفاده از امکانات برنامه با هیچگونه پیچیدگی مواجه نخواهند شد. بدین ترتیب میتوان رابط کاربری برنامه فوق را جزو نمونه های استاندارد محسوب کرد هرچند اثری از تکنیک های پیشرفته نیز در آن به چشم نمیخورد.

AppReview با توجه به نکات ذکر شده، امتیاز ۴ از ۵ را برای این بخش درنظر میگیرد.

کاربرد:

حرکات ورزشی موجود در این برنامه اندرویدی، در هفت بخش مجزا گردآوری شده اند و شمارادامه مطلب

برای دانلود اینجا کلیک کنید

جوابی بنویسید